Etykiety

poniedziałek, 27 czerwca 2022

Jak schudnąć z brzucha?

 Jak schudnąć z brzucha?

jak schudnąć z brzuchaTo chyba najczęściej zadawane pytanie dotyczące diet i odchudzania. Brzuch to chyba największa zmora i kompleks większości ludzi, którzy podejmują decyzję o odchudzaniu się. Najlepiej by było, żeby chudnąć tam gdzie sobie tego życzymy i zachować pożądane krągłości tam gdzie chcemy. Wtedy każda kobieta zostawiłaby sobie wydatne pośladki i piersi mając przy tym brzuch płaski jak deska. Czy jest więc możliwe miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej? Dowiesz się tego z tego wpisu.

Jak schudnąć z brzucha? Czy to na pewno tłuszcz?

Najpierw upewnij się, że to co uważasz za tłuszcz rzeczywiście nim jest. Jeśli masz nadwagę najpewniej tak jest, ale jeśli jesteś szczupły, a wystaje tylko brzuch należy się zastanowić czy nie ma innej przyczyny. Wśród popularnych powodów mogą być wady postawy (pogłębiona lordoza odcinka lędźwiowego) lub zespół jelita drażliwego czy nietolerancje pokarmowe powodujące wzdęcia. Jeśli wykluczymy powyższe to najpewniej nasz wystający brzuch wynika po prostu z nagromadzonej tkanki tłuszczowej.


Jak schudnąć z brzucha - najlepsze sposoby


Niestety nie da się schudnąć miejscowo z wybranych partii ciała. Nie mamy też wpływu na to, która partia naszego ciała będzie chudła pierwsza. Może się zdarzyć tak, że najpierw zaczną chudnąć nogi czy pupa, a brzuch na końcu. Tego niestety nie przeskoczymy.

Jak schudnąć z brzucha - dieta z Fabryki Siły 

👉Pierwszym i najważniejszym narzędziem jeśli chodzi o chudnięcie z brzucha i nie tylko jest DIETA. Najważniejsze jest obliczenie swojego deficytu i trzymanie się go. Kalkulator kalorii, dzięki któremu obliczysz swój deficyt w 2 minuty znajdziesz TUTAJ

👉Jeśli nie potrafimy sami ogarnąć zdrowego odżywiania i deficytu kalorycznego niezbędnego do tego, żeby schudnąć powierzmy ułożenie diety ekspertom. Ja polecam dietę z Fabryki Siły. Nie wydasz na tą dietę majątku, miesiąc diety kosztuje już od 33 zł, a dodatkowo można zgarnąć 90 dni diety gratis.
Dieta z Fabryki Siły jest w 100% dopasowana pod nasze indywidualne cele i preferencje.
Więcej o diecie z Fabryki Siły przeczytasz tutaj:Tu możesz podejrzeć jak wyglądają przykładowe dania z Fabryki Siły:


U Wojtka możecie podejrzeć jak wyglądają posiłki z Fabryki Siły na redukcjijak schudnąć z brzuchaKiedy mamy już ogarnięty najważniejszy punkt czyli dietę to lecimy z innymi sposobami na schudnięcie z brzucha.

Jak schudnąć z brzucha - najlepsze sposoby

👉Dieta, dieta i jeszcze raz dieta, ale o tym już mówiliśmy powyżej

👉Postaw na aktywność fizyczną. Szczególnie wrogiem tłuszczu są ćwiczenia typu cardio: szybki marsz, rower, pływanie. Oczywiście możesz uprawiać jakikolwiek sport lubisz, ale musi być to aktywność regularna (3-4 razy w tygodniu 40min-1h). Pamiętaj, że nie schudniesz z brzucha robiąc 200 brzuszków dziennie!

👉Pij dużo wody! Nawodnienie organizmu to podstawa jeśli chodzi o sprzyjanie zrzucaniu nadprogramowych kilogramów

👉Jedz dużo białka. Sprzyja ono budowaniu tkanki mięśniowej, a im więcej jej mamy tym więcej kalorii spalamy nawet leżąc i nic nie robiąc! Ogranicz za to węglowodany. Jeśli tego nie ogarniasz znowu odsyłam do diety ułożonej przez ekspertów z FABRYKI SIŁY.

👉Unikaj przetworzonej żywności, słodyczy i dużej ilości soli - te sprzyjają zatrzymaniu wody w organizmie oraz wrażeniu "napuchnięcia" ciała i wzdęcia brzucha

👉Zadbaj o regularność posiłków i sen. Regeneracja w odchudzaniu jest niezbędna!

👉Wyrzuć wagę i zaopatrz się w centymetr krawiecki do mierzenia progresów odchudzania. Często waga się nie zmienia, a centymetry z brzucha lecą.

jak schudnac z brzucha fabryka siły


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz