Etykiety

czwartek, 6 sierpnia 2020

Dieta dla par z Fabryki Siły

Dieta dla par z Fabryki Siły

Często pytacie w mailach, komentarzach czy na facebooku na temat diety z Fabryki Siły. Dość często pojawia się pytanie o dietę dla dwojga, dietę dla par. Niestety po okresie kwarantanny wielu z Was siedziało w domu czy to ze względu na dzieci czy pracę zdalną. Wielu moich znajomych również ma ten sam problem. Jaki ? Dodatkowe kilogramy po kilku miesiącach siedzenia w domu. 

W wielu przypadkach przytyliście w parach :) Wiadomo czemu, każdy siedział w domu razem z dzieciakami i wszyscy jedli z nudów. Oczywiście część osób podejmowała jakieś próby aktywności ale jednak większość zakończyła "kwarantannę" dodatkowi kilogramami. 

Jest wyjście z tej sytuacji, a mianowicie plan treningowy oraz dieta dla par Fabryki Siły. 

Od jakiegoś czasu wprowadzili taką możliwość na swojej stronie i moim zdaniem jest to idealne rozwiązanie. 


Bardzo często pytacie jak zamówić taką dietę od technicznej strony. Poniżej wszystko Wam napiszę. 

Jak zamówić dietę dla dwojga z fabryki siły ?

  • Musicie utworzyć dwa osobne konta na ich stronie tutaj
  • Każde z Was musi wypełnić ankietę przed wykupieniem planu. Jest to ważne bo każdy z nas ma inną wagę i wzrost. Oraz w przypadku kobiet czy mężczyzn będzie różnić się kaloryczność diety. Jak wypełnić ankietę i na co zwracać uwagę pisałam Wam tutaj na blogu więc można sobie poczytać. 
  • Kiedy już mamy utworzone konta na ich stronie wystarczy napisać wiadomość do ekspertów, że prosimy o połączenie diety i planu treningowego dla nas i dla przykładu męża, żony, partnera. 
Właściwie to wszystko jeśli chodzi kwestie formalne. Co zyskujecie mając dietę dla dwojga ? Moim zdaniem bardzo dużo. W moim przypadku zawsze był ten podstawowy problem, że na przykład robiliśmy dwa obiady bo mąż jadł co innego. Na dłuższą metę było to strasznie męczące bo każdy posiłek robiło się w dwóch wersjach. 

Dieta dla Par korzyści : 

Dzięki połączeniu Waszych diet będziecie dostawać te same posiłki w różnych gramaturach do przygotowania. Znacznie ułatwia to życie na diecie w parze. 

  • Kupujemy te same produkty (mniejsza lista zakupów) nasze posiłki w diecie są takie same, różnią się jedynie proporcje. 
  • Przygotowujemy te same posiłki. Nie muszę już gotować osobnego obiadu dla mnie i dla męża. Robię jeden obiad i pilnuję tylko proporcji dla danej osoby przy nakładaniu posiłku. 
  • Nie marnujemy jedzenia. Gotując te same posiłki dla dwojga zużywamy te same produkty więc znacznie mniej jedzenia się marnuje.
  • Razem się motywujemy i wspieramy na diecie. Wiadomo we dwójkę zawsze raźniej i z partnerem łatwiej osiągnąć cel. 
  • Wspólnie się pilnujemy i przestrzegamy diety. Nikt nikogo nie "ciągnie na dno". Mąż jest na diecie, a żona rozsiada się przed Tv z piwkiem i chipsami. W przypadku diety dla par "razem w tym siedzimy" :) 

Plan treningowy dla par : 

Możemy również mieć wspólny plan treningowy. Niezależnie od tego czy chodzimy na siłownię czy ćwiczymy w domu bez sprzętu bądź na jakiejś mini domowej siłowni. W przypadku fabryki siły wystarczy, że w ankiecie wypiszemy jaki sprzęt do ćwiczeń mamy albo czy w ogóle jakiś mamy, a oni dobiorą nam plan nawet bez sprzętu .O domowym planie treningowym do fabryki siły bez sprzętu przeczytacie tutaj na blogu.

Jakich efektów się spodziewać ? 

O moich efektach diety fabryki siły pisałam Wam już kiedyś na blogu. Cały wpis znajdziecie tutaj


Parę lat temu miałam obiekcje co do tego planu bo w necie było dużo opinii ale wśród facetów. Myślałam, że to dieta typowo na siłownie dla mężczyzn ale strasznie się myliłam. Trening ułożą Ci jaki chcesz nawet bez sprzętu, nie trzeba nawet na siłkę chodzić, a posiłki są smaczne i różnorodne. Zresztą więcej szukajcie na blogu czasami wrzucam nawet jakieś przepisy. 

Możecie też sobie przeczytać na innym blogu jak wygląda dieta z punktu widzenia faceta. Cały artykuł tutaj


W razie pytań jak zwykle piszcie na maila : zeziiszpezi@gmail.com albo w komentarzach. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz