sobota, 9 listopada 2013

Motywujące filmy

Każdy z nas ma pewnie parę swoich filmów które pozytywnie wpływają na nastawienie i motywację do ćwiczeń. Ja osobiście też mam parę klasyków, za każdym razem gdy obejrzę film Rocky mam ochotę od razu biegać, ćwiczyć i skakać na skakance :) Czasem gdy mamy spadki motywacji i nastawienia warto włączyć sobie taki film i od razu człowiek ma więcej siły do walki. Przedstawie wam parę moich filmowych "klasyków" motywacji.

Na miejscu pierwszym oczywiście seria "Rocky". Wiele osób uważa ten film za banalny ale mnie on zawsze stawia na nogi. Historia Rockiego to idealny przykład "from zero to hero" gdzie główny bohater poprzez ciężką pracę i serce do walki z podrzędnego boksera staję się mistrzem. Uwielbiam patrzeć szczególnie na sceny treningu gdzie Sylwester Stallone wylewa z siebie siódme poty :) Naprawdę bardzo mnie to motywuje.
"Za wszelką cenę" - genialny film, świetna gra aktorska, szczególnie podoba mi się Clint Eastwood w roli trenera. Kawał dobrego kina które pokazuje, że chcieć znaczy móc. Co prawda końcówka jest przykra i zawsze na nim płaczę. Ale postawa postaci granej przez Hilary Swank jest godna naśladowania i niezwykle motywująca. 

 "Kickboxer"- klasyk kina "kopanego" końcówki lat 80 z Jean Claude Van Damme w roli głównej. Polecam wam w szczególności sceny treningu :) 
Pewnie każdy z Was zna te filmy :) A może macie jakieś swoje filmowe motywatory ?1 komentarz:

  1. dla mnie mega motywujący jest film "W pogoni za szczęściem" i uwielbiam motywujące filmiki z YT OdważSięŻyć :)

    OdpowiedzUsuń